Śląski Klaster Wodny - Klaster - Lista członków Śląskiego Klastra Wodnego

LISTA CZŁONKÓW ŚLĄSKIEGO KLASTRA WODNEGO

Przedsiębiorstwa wodociągowo – kanalizacyjne
  1. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Będzin
  2. Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  3. Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o., Czechowice – Dziedzice
  4. Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza
  5. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Gliwice
  6. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., Katowice
  7. Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna
  8. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o.
  9. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Tarnowskie Góry
  10. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A.
  11. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  12. Zakład Gospodarki Komunalnej w Bobrownikach
Uczelnie, szkoły
  1. Polska Akademia Nauk, Zakład Ichtiologii i Gospodarki Rybackiej PAN w Gołyszu
  2. Politechnika Śląska, Gliwice
  3. Uniwersytet Ekonomiczny im. Karola Adamieckiego, Katowice
  4. Uniwersytet Śląski, Katowice
  5. Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  6. Zespół Szkół nr 5 w Tychach
Inne instytucje poza wodociągowe
  1. Muzeum Górnośląskie, Bytom
  2. Centralne Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o., Jastrzębie Zdrój
  3. Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o., Katowice
  4. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
  5. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach
  6. Zakład Badań Ekologicznych s.c., Kraków
  7. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  8. Centrum Ubezpieczeniowe Michal Sobczyk, Chorzów
  9. Centrum Ubezpieczeniowo – Finansowe Małgorzata Guziak, Katowice
  10. „Conart” Sp. z o. o., Katowice
  11. VIS Systems Sp. z o. o., Gliwice
  12. Golden Events Tomasz Kierzkowski, Chorzów
  13. 2M PROMOTION Marek Mróz, Katowice
  14. Efektywne Techniki Uczenia się SZKOŁA PAMIĘCI Anna Patejczuk-Mróz
  15. FIRMA „RENOBUD” S. C. Jacek Serdyński Jacek Matyszkiewicz
Jednostki samorządowe
  1. Urząd Gminy w Chybiu
  2. Urząd Gminy Czernichów z siedzibą w Tresnej
  3. Urząd Gminy Goczałkowice – Zdrój
  4. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
  5. Starostwo Powiatowe w Pszczynie
  6. Urząd Miejski w Strumieniu
Firmy związane z branżą wod. – kan.
  1. Wavin Metalplast Buk Sp. z o.o., Buk k/Poznania
  2. PBI Hydromark Białobrzewski Sp. J. , Chorzów
  3. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „EKO - TRONIK”, Dąbrowa Górnicza
  4. OTiK Sp.z o.o., Gdynia
  5. „Elipsa” Sp. z o.o., Gliwice
  6. WASKO S.A., Gliwice
  7. VERITECH Sp. z o.o., Ruda Śląska
  8. NanoLab Sp. z o.o., Katowice
  9. Hydroconsult s.c., Kozy
  10. CERMET – BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie, Kraków
  11. OLBRYCH Hydrologia, inżynieria środowiska Mikołaj Olbrych, Kraków
  12. SOLEY Sp.z o.o., Balice k/Krakowa
  13. Preuss Pipe Rehabilitation Polska Sp. z o.o., Łaziska Górne
  14. Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót i Usług Specjalistycznych „REMKAN” Sp. z o.o.
  15. „FERRO” S.A., Skawina
  16. Firma PURICO, Sosnowiec
  17. „POMIAR” s.c. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ryszard Tuka, Janusz Kozieł, Sosnowiec
  18. Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A., Tychy
  19. HYDROZ Magdalena Droździewicz, Chocznia
  20. „UNIMARK” Sp. z o.o., Wadowice
  21. KOGA 1 Sp. z o.o., Wadowice
  22. HMG Sp. z o.o., sp.k., Katowice
  23. MERITUM PROJEKT, Mikołów
  24. IDEECOM, Katowice
  25. VIS MEDIA Sp.z o. o., Gliwice
  26. Firma HSC s.c z Tychów
  27. Firma EKO-OSAD sp. z.o.o z Radzionkowa